REZERVACE NA:
yachtfree@email.cz
+420 607 928 242

Koho jednou osloví atmosféra slunce a moře z paluby plachetnice, toho již vzpomínky neopustí.

Naším přáním je umožnit takový pocit zažít každému, kdo má alespoň trochu dobráckou a bezkonfliktní duši a chce na pár dní zapomenout na běžné starosti. Kdo někdy plul, ví, že týden nebo 10 dní na lodi vedle pocitu svobody a sounáležitosti s přírodou přinese i poznání sama sebe.

Společné chvíle na palubě ukáží u každého člena posádky jeho do té doby skryté vlastnosti i dovednosti.
Společný pobyt si od každého člena posádky žádá mírně potlačit svoje ego ve prospěch ostatních. Přirozeně se stírají socialní rozdíly a každý má možnost přispět svým vtipem, zručností a třeba kulinářským i hudebním uměním k novému poznání ostatních.

Na lodi je jednoznačně podporováno lenošení, opalování a dobrá nálada založená na přání každého, kdo jak chce trávit svůj drahocenný volný čas. Za přítomnosti dam na palubě se většinou preferuje více rekreačně založená plavba s častějším kotvením v zátokách s příchutí romantiky s možností koupání a opalování, i návštěva městeček a v nich různých taverniček, trhů a památek apod.
Pánské posádky preferují spíš expediční styl plavby, více jachtingu i náročných nočních a delších přeplaveb, případně potápění, rybaření apod. Je dobré při sestavování party tyto věci vzít v úvahu.
Máme však příjemné zkušenosti, že při troše vzájemné tolerance lze spojit i zdánlivě nesourodé party.

Tip kapitána

01 srpen

Dámská plavba - Ostrovy ionského moře

přeplavba, 7 Dní / Doprava letecky Beneteau Oceanis 381 --- 1 volné místo

Více
15 srpen

LÉTO 2020 Řecké ostrovy

rekreační plavba, 7 Dní / Doprava letecky Beneteau 381 ---- 2 volná místa

Více